



1 919 ₴
1 535,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр круга — 1 см, ширина ланцюжка — 0.1 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Розмір: можна відрегулювати від 40 см до 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 20 шт. |
| Форма каменю | Круг |
| Вага каменів | 0.07 ct |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 2.37 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кольє коло в камінчиках, срібло на шию, ланцюжок із підвіскою»