


2 149 ₴
1 719,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр кола – 1.5см, ширина – 0.1см, довжина палички – 1.2см
Вага: 1.89г
Застібка: гвинтова закрутка надійно закриває сережки і малоймовірно, що вони загубляться
На срібло напаяна тонка пластинка золота, яка не стирається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Вид каменю/вставки | Золото |
| Вага каменів | 0.13 ct |
| Тематика малюнка/форми | Весілля, Кругла форма, Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.89 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки із золотими колами, гвоздики на закрутці»