



994 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр – 1см, діаметр отвору під браслет – 0.5см
Вага: 1.38г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Квіти, День народження, Весілля, Торжество, Подарунок, Ніжність, Романтика, Богема, Леді, Амулет, Вірність |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 12 шт. |
| Вага каменів | 0.05 ct |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.38 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм на срібний браслет з геральдичною лілією і камінцями»