

885 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр кільця — 0.5 см, ширина кільця — 0.3 см, діаметр черепашки — 0.7 см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | З підвіскою |
| Тематика малюнка/форми | Тварини, День народження |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Циркон |
| Колір | Білий |
| Кількість каменів | 8 шт. |
| Різьба | Ні |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.1 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм срібний черепаха в стразах»