
1 310 ₴
1 048 ₴
Метал: срібло 925 проби
Вага: 1.86г
Вставка: фіаніти
Покриття: родій (не темнітиме)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шарму | Намистина |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, День народження, Кругла форма, Родина |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір | Білий |
| Кількість каменів | 30 шт. |
| Різьба | Ні |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.86 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм срібний на браслет кругла намистина в сердечках з камінцями»