




2 170 ₴
1 736 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Розміри: ширина — 0.7 см, довжина 1.2 см
Вага: 2.88г
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
На срібло напаяна тонка пластинка золота, яка не стирається
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 28 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Весілля, Овальна форма, Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 2.88 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібло із золотом на англійській застібці»