




1 108 ₴
886,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 0.83г
Розмір довжина: 8.5см
Розмір фігурної деталі: 1см*0.5см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Без каміння |
| Тематика малюнка/форми | Торжество, Випускний, Подарунок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.83 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні протяжки тонкий ланцюжок без каміння»