




1 292 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина кулона - 0.8см, довжина кулона - 1.5см, довжина всього шарму - 2.5см, ширина кільця - 0.2см
Вага: 1.2г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Шарм без різьблення підійде на будь-який браслет завширшки до 0.4см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | З підвіскою |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Країни, міста, Прапори, Орнамент, Прямокутна форма, Пам'ятка, Подорожі |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір | Білий |
| Кількість каменів | 15 шт. |
| Різьба | Ні |
| Вага каменів | 15 ct |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.2 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний шарм вісюлька з гербом України, на браслет»