


1 068 ₴
854,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 1см, ширина – 1.1см, діаметр отвору для браслета – 0.5см
Вага: 1.76г
Вставка: фіаніти
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | Намистина |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, День народження, Родина |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір | Білий |
| Кількість каменів | 13 шт. |
| Різьба | Ні |
| Вага каменів | 0.03 ct |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 1.76 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм срібний на браслет серце в стразах»