
1 052 ₴
841,60 ₴
Метал: срібло 925 проби
Вага: 2.34
Покриття: чорніння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | Намистина |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, День народження |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Без вставки |
| Колір | Білий |
| Різьба | Ні |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 2.34 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм ажурне серце на браслет, без каміння»