

979 ₴
783,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр кільця - 0.5см, довжина всього кулона - 2см, ширина серця - 0.9см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | З підвіскою |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, День народження, Родина |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Циркон |
| Колір | Білий |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Різьба | Ні |
| Вага каменів | 0.03 ct |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.3 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм серце срібний на браслет з камінчиками»