

1 332 ₴
1 065,60 ₴
Срібло 925 проба
Вага: 1.41г
Вставка:фіаніти
Покриття: родій
Розміри: довжина – 2.5см, ширина – 0.7см, діаметр отвору – 0.5см
Підійде на будь-який браслет, не накручується
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | З підвіскою |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, День народження |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір | Білий |
| Кількість каменів | 20 шт. |
| Різьба | Ні |
| Вага каменів | 0.04 ct |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.34 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм круглий срібний з двома сердечками з камінцями»