




2 884 ₴
2 307,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 8.69г
Розмір: 1.5см * 2.7см
Підійде на ланцюг до 0.4см
Покриття: темніння, завдяки йому прикраса не потемніє
Ціна вказана за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Подарунок, Багатство, Гроші, Амулет |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 8.69 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний слов'янська тематика молот»