


1 189 ₴
951,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1.23г
Розмір: 1.1см
Вставка: фіаніт
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Підійде на браслет до 0.5см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | Намистина |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Кругла форма |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір | Білий |
| Різьба | Ні |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.23 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний шарм на браслет бусина в камінчиках»