




1 751 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 2.75г
Розмір: 1.2см * 1.2см
Вставка: фіаніти білі, лавандові
Підійде на браслет до 0.4см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Тип шарму | Намистина |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Квіти, День народження |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий |
| Матеріал вставки | Камені |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір | Білий |
| Різьба | Ні |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 2.75 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний шарм на браслет бусина квітка з фіанітами»