



1 108 ₴
886,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 1.3см, довжина - 1.7см, товщина - 0.3см
Вага: 1.8г
Покриття: чорніння завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
підійде на ланцюжок до 5мм
Ціна вказана за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Зелений |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.8 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон дракон, символ року з зеленим каменем»