


1 901 ₴
1 520,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 3.22г
Розмір: від 17см до 20см
ширина: 0.4см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 170 мм |
| Розмір браслета (см) | 19,5 |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 3.22 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Краса, імідж, стиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір браслета (див) | 19.5 |