




902 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.8см, довжина - 3см
Вага: 1.07г
Покриття: чорніння завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.07 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна дитяча шпилька ретро машинка 925 проба»