



1 932 ₴
1 545,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 2.2см, довжина - 4.4см, товщина - 0.2см
Вага: 4.64г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.6см
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
Ціна вказана за кулон, ланцюжок можна підібрати окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 4.64 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест з ангелом хранителем та молитвою 925 проба»