



1 301 ₴
1 040,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 3.27г
Розмір із кільцем:довжина- 3.5см, ширина- 2см
Розмір хреста: довжина- 3см, ширина- 2см
Підійде на ланцюжок шириною до 0.4см
Ціна вказана за підвіс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Релігія/Хрестики, Торжество, Подарунок |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 3.27 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний підвіс хрест на ланцюг на шию з розп'яттям срібло 925 проба»