



8 135 ₴
6 508 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага сережки: 3.40г. Розмір: довжина 3см, ширина серця- 1см
Вага намиста: 3.44г. Розмір: регулюється від 40 до 45см
Вага обручка: 2.30г. Розмір: 17,5см
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Ціна вказана за 3 вироби
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кольє, Кільце |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Покриття | Родій |
| Камені вставки | Цирконій |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Сердечка |
| Розміри | |
| Розмір кільця | 17 |
| Довжина кольє/ланцюжка | 45 мм |
| Довжина кулона/підвіски | 10 мм |
| Ширина кулона/підвіски | 10 мм |
| Ширина ланцюжка | 2 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект срібний кольє з підвісом серце сережки каблучка 925 проба»