


1 470 ₴
1 176 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 2.32г
Розмір: від 16.5см до 18.5см
ширина: 0.3см
Дуже гарне плетіння
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 165 мм |
| Розмір браслета (см) | 22 |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 2.32 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Краса, імідж, стиль |