







2 370 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина застібки - 0.2см, довжина - 2.7см, діаметр висюльки - 1.2см
Вага: 4.11
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.11 г |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 27 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Торжество, Вечірка, Випускний |
| Товщина | 7 мм |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.11 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки висячі у вигляді діаманта срібні 925 проби з великим каменем»