





2 060 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.2см, довжина - 1.5см, діаметр каменю - 0.3см
Вага: 2.73г
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.73 г |
| Ширина | 2 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 15 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка, Подарунок |
| Товщина | 10 мм |
| Вид виробу | Сережки |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.07 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки діамантова модель, срібні 925 проби, з золотом»