



832 ₴
665,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.7см, довжина - 3см
Вага: 0.75г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.75 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Булавка срібна 925 проби, без вставок 3см»