
620 ₴
496 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 1см, довжина - 1.5см
Вага: 0.68г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики, Подарунок, Ніжність |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 12 шт. |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.68 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрест срібний маленький в камінчиках»