





2 886 ₴
2 308,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Розміри: у закритому вигляді довжина — 1.4 см, ширина — 1 см,
Вага: 3.40г
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Підійде на ланцюжок завширшки до 0.7 см
Ціна вказана за кулон, ланцюжок можна підібрати окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 3.4 г |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна книжечка моліослів "Відчє наш"»