


1 952 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина кулона – 1.4см, ширина – 0.5см
Вага: 2.38г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Вага | 2.38 г |
| Вага каменів | 0.08 ct |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Романтика |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект! Ланцюжок і кулон. Кольє срібне нескінченність з білим камінням 925 проба»