


1 091 ₴
872,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина серця - 0.7см, довжина - 0.6см
Вага: 2.01г
Розмір: регулюється від 38 до 44 см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 2.01 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Сердечка |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект! Ланцюжок і кулон. Кольє срібне 925 проби, серце без каміння, універсальний розмір 40, 45»