

1 451 ₴
1 160,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина трикутника - 1.3см, довжина трикутника - 1.1см
Вага: 2.41г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Розмір: можна регулювати від 40 до 45см завдяки додатковим кільцям в кінці ланцюжка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 21 шт. |
| Форма каменю | Круг |
| Вага каменів | 0.07 ct |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 2.41 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект! Ланцюжок і кулон. Кольє срібне 925 проби, трикутник у камінні, універсальний розмір 40, 45 см»