





4 485 ₴
3 588 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.2см, діаметр - 6.5см
Вага: 6.6см
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Виробник | Харків |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Кільце |
| Довжина | 65 мм |
| Проба | 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Родій |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Вага | 6.6 г |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Серьги кільця, Конго срібло великі 6.5 см діаметр»