


1 080 ₴
864 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1.2г
Діаметр: 2см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 г |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | кільце |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Товщина | 2 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки кільця маленькі 2см діаметр срібні»